Hakkımızda

Mobilya üreticilerimizin kaliteli malzeme, estetik uyumu ve sağlamlık özelliklerini bir araya getirerek sunduğu koleksiyonlar tüketiciler tarafından beğeniyle kabul görmekte ve sektörde modayı belirlemektedirler. Üretim ve Mağazacılık sektöründe edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimini tüm dünyaya kanıtlayan firmalarımız yapmış olduğu fuarlarla bir çok ülkeden katılımcıların beğenisini ve ilgisini kazanmıştır.

Firmalarımız sektörün gerektirdiği güncel gelişmelere ve yeniliklere ayak uydurmayı ilke edinmişler ve yüksek kalitede kalite yönetim sistemi şartlarına uygun ürünler üreterek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuşlardır.

Firmalarımız profesyonel, eğitimli ve motive olmuş çalışanları, Türkiye ve Dünya genelinde bulunan iş ortakları ile birlikte, sunduğu yenilikçi, kaliteli ürün ve hizmetlerle Müşterilerinin beğenilerini kazanmayı ve dünya pazarında daha iyi bir konuma ulaşmayı hedeflemektedir.

Kalite Politikamız

Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma​​k, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı, kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen bireyler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi, tüm çalışanlarda kalite, bilincini tesis etmek ve en uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmeyi, içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı ve iş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Tarz Möbel Olarak Amacımız

Tarz Möbel olarak Türkiye’nin Mobilya sektöründe öncülüğünü yapmakta olan İnegöllü Mobilya Üreticilerimizin yüksek kalitedeki en güncel modellerini, en uygun fiyatlarla sunarak siz değerli müşterilerimizin gönüllerini kazanmayı ve Avrupa pazarında Tarz Möbel markası ile önemli bir konuma gelmeyi hedeflemekteyiz.